Bemannade timmar 2021
Se till att du också blir en del av våra resultat redan idag, hitta ditt drömjobb hos oss!

flitiga timmar
flitiga minuter

Det som driver oss är att få rätt människa och kompetens att matchas med rätt företagsklimat och arbetsuppgift. För att lyckas med våra åtaganden är vi mycket lyhörda för våra kunders behov. Vi vet att personal är deras främsta tillgång.

Medarbetare

Som konsult är du mycket viktig för oss och har du ambitionen att alltid göra ditt bästa så är du en av oss.

Tidrapportera

Glöm inte att din tidrapportering skall vara klar senast 23.59 varje söndag.

Sjukanmälan

Sjukanmälan

Sjukanmälan skall göras till kontorets växel 08 128 281 10 senast 05.30 – 08.00 varje dag du är sjuk

Personalfrågor

Personalfrågor

Frågor gällande semester, löner osv. personal@bemanningsstyrkan.se, 08 128 281 10

Vårt lag

Bemanningsstyrkan är medlem i Almega och Svenskt Näringsliv och kollektivavtalet har vi med Unionen.
Vårt huvudkontor ligger strax norr om Stockholm i Arlandastad, vi har ungefär 300 anställda ute hos våra kunder varje dag.

Therese Barvell Rappel
Therese Barvell Rappel
Personalansvarig
therese@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Morten Linnes
Morten Linnes
Konsultchef
morten@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Wictoria Hofmann
Wictoria Hofmann
Konsultchef (föräldraledig)
wictoria@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Evalena Rask
Evalena Rask
Konsultchef
evalena@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Martin Olofsson Sarri
Martin Olofsson Sarri
Konsultchef
martin@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Maria Rehn
Maria Rehn
Administratör
maria@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10

Nyheter

Bemanningsstyrkan och VeddestaGruppen blir en del av Aditro Logistics.

Finska Posti Group och ägarna till Veddestagruppen, har tecknat ett avtal där Posti Group förvärvar hela aktiekapitalet i Veddestagruppen AB. Efter slutförd affär kommer Veddestagruppen integreras med Aditro Logistics, Posti Groups svenska dotterbolag.
Läs hela pressmeddelandet nedan.

 

Veddestagruppen_Pressmeddelande 220117