Bemannade timmar 2019
Se till att du också blir en del av våra resultat redan idag, hitta ditt drömjobb hos oss!

flitiga timmar
flitiga minuter

Det som driver oss är att få rätt människa och kompetens att matchas med rätt företagsklimat och arbetsuppgift. För att lyckas med våra åtaganden är vi mycket lyhörda för våra kunders behov. Vi vet att personal är deras främsta tillgång.

Medarbetare

Som konsult är du mycket viktig för oss och har du ambitionen att alltid göra ditt bästa så är du en av oss.

Tidrapportera

Glöm inte att din tidrapportering skall vara klar senast 23.59 varje söndag.

Sjukanmälan

Sjukanmälan

Sjukanmälan skall göras till kontorets växel 08 128 281 10 senast 05.30 – 08.00 varje dag du är sjuk

Personalfrågor

Personalfrågor

Frågor gällande semester, löner osv. personal@bemanningsstyrkan.se, 08 128 281 10

Vårt lag

Bemanningsstyrkan är medlem i Almega och Svenskt Näringsliv och kollektivavtalet har vi med Unionen. Vårt huvudkontor ligger strax norr om Stockholm i Rosersbergs industriområde, vi har ungefär 300 anställda ute hos våra kunder varje dag.

Tony Barosen
Tony Barosen
VD
tony@veddestagruppen.se
08-128 281 10
Jorgos Zouvanis
Jorgos Zouvanis
Operations Manager
jorgos@bemanningsstyrkan.se
070-903 9468
Therese Barvell Rappel
Therese Barvell Rappel
Personalansvarig
therese@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Eugen Fornefors
Eugen Fornefors
Site Manager Östergötland
eugen@bemanningsstyrkan.se
Stefan Enlund
Stefan Enlund
Konsultchef Projektledare
stefan@bemanningsstyrkan.se
070-562 0259
Robert Rappel
Robert Rappel
Konsultchef
robert@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Wictoria Hofmann
Wictoria Hofmann
Konsultchef
wictoria@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Maria Rehn
Maria Rehn
Administratör
maria@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10
Mona Wågberg
Mona Wågberg
Rekryteringschef
mona@bemanningsstyrkan.se
08-128 281 10